Bussiness-Wellness-Coffee
HOTEL POD ZÁMKOM ****
Ideálne miesto pre rôzne príležitosti
Luxus, štýl, kvalita a príjemne strávený čas
KONGRESOVÉ PRIESTORY
BUSINESS SLUŽBY VYSOKEJ ÚROVNE
Unikátna poloha

Priamo pod Zámkom Bojnice

Izby a apartmány

V Hoteli pod Zámkom nájdete 65 izieb. Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou (Vaňa, sprchový kút) a WC, chladničkou s minibarom, TV, WIFI.

Kongresové priestory

Hotel má k dispozícii miestnosti pre firemné eventy s premietacím plátnom s projektormi, ozvučením, klimatizovanými priestormi, Wi-Fi. Vyžiť je možné aj kongresové apartmány.

Reštaurácie a bary

Samozrejmosťou príjemného pobytu v našom hoteli je kvalitná strava a perfektná obsluha. S oboma sa naši hostia môžu stretnúť v hotelových reštauráciách, baroch, a tiež letnej terase.

Štýlový hotel priamo pod Zámkom Bojnice

Inšpiráciu nájdete kdekoľvek

Štvorhviezdičkový hotel je situovaný na námestí pod Bojnickým zámkom v turisticky atraktívnom kúpeľnom meste. V okolí hotela, ako aj priamo v ňom majú hostia mnoho možností trávenia aktívneho odpočinku. Hotel spĺňa požiadavky náročných klientov a poskytuje profesionálny servis s dôrazom na individuálne požiadavky hostí, ktorí sa môžu ubytovať v krásnych izbách s výhľadom na Zámok Bojnice. K dispozícii je svadobný a manažérsky apartmán.

GermanEnglishSlovakia
Kelvin Benjamin Jersey cheap Kelvin Benjamin Jersey authentic Kelvin Benjamin Jersey Kelvin Benjamin Jersey sale Greg Olsen Jersey cheap Greg Olsen Jersey authentic Greg Olsen Jersey Greg Olsen Jersey for sale Aaron Dobson Jersey Alan Branch Jersey Andre Tippett Jersey Antonio Johnson Jersey Bradley Fletcher Jersey Brandon Bolden Jersey Brandon Gibson Jersey Brandon LaFell Jersey