Wellness & fitness

Wellness centrum

Oddych

Objavte oázu pokoja a relaxu v srdci nášho hotela. Naše moderné wellness centrum je navrhnuté tak, aby vám poskytlo maximálny komfort a regeneráciu. Ponúkame širokú škálu procedúr, ktoré vás zbavia stresu a dodajú vám energiu.

Popis

Naša wellness zóna je ideálnym miestom pre oddych. Vychutnajte si relaxačné procedúry v našich saunách, kde nájdete suchú, parnú a infračervenú saunu. Pre tých, ktorí hľadajú osvieženie, máme k dispozícii ochladzovací bazén. K dispozícii je aj moderná vírivka, ktorá poskytuje výnimočný relaxačný zážitok.

Bazén

Vírivka

Oddychová zóna

Fínska sauna

Hotelová fínska sauna poskytuje ideálne prostredie pre relaxáciu a regeneráciu. Typicky sa jedná o elegantne zariadenú drevenú miestnosť s teplotou medzi 70 až 100 stupňami Celzia. Teplo je generované saunovými kameňmi, na ktoré sa občas naleje voda, čím sa zvýši vlhkosť a intenzita tepla. Používanie fínskej sauny v hoteli dopĺňa chladiaci bazén a relaxačná zóna, ktoré zvyšujú celkový zážitok. Fínska sauna je obľúbená medzi hotelovými hosťami nielen kvôli svojim relaxačným účinkom, ale aj pre zdravotné benefity, ako sú detoxikácia, zlepšenie cirkulácie a úľava od bolesti.

Parná sauna

Hotelová parná sauna, známa aj ako parný kúpeľ, je populárnou súčasťou wellness ponuky hotela. Tento typ sauny je charakteristický vysokou úrovňou vlhkosti a teplotami dosahujúcimi okolo 40 až 50 stupňov Celzia. Interiér parnej sauny zdobia odolné keramické dlaždice, ktoré zvládnu vysokú vlhkosť a teplo. Parné sauny sú cenene pre ich schopnosť zrelaxovať svaly, otvárať póry a pomáhať s dýchacími problémami. Návšteva parnej sauny môže podporiť detoxikáciu tela, zlepšiť hydratáciu pokožky a poskytnúť hlboký pocit uvoľnenia. Hotelová parná sauna ponúka rôzne esenciálne oleje a aromatické esencie, ktoré zlepšujú relaxačný zážitok a prinášajú terapeutické výhody.

Infrasauna

Hotelová infra sauna, známa tiež ako infračervená sauna, je obľúbená pre svoje zdravotné prínosy, ako je uvoľnenie svalov a kĺbov prostredníctvom priamych infračervených panelov. Teplota v nej sa pohybuje medzi 40 a 60 stupňami Celzia, čo je nižšie ako v tradičných saunách, ale vďaka priamemu ohrievaniu tela je efekt tepla intenzívny. Tento typ sauny je vhodný aj pre ľudí, ktorí neznášajú vyššie teploty. Infra sauna poskytuje príjemnú alternatívu pre detoxikáciu a relaxáciu v hotelovom prostredí.

Masáže

Oddych

Hotel pod Zámkom ponúka pestré možnosti pre relax, zábavu i aktívny oddych. Ak však hľadáte oázu pokoja na zregenerovanie tela i mysle, navštívte naše wellness centrum, kde si môžete dopriať klasické masáže. Naše masáže vás dokonale zbavia stresu a starostí, čím obnovia vašu vnútornú rovnováhu.

Popis

Hotel pod Zámkom ponúka viaceré typy klasickej masáže, ktoré pomôžu uvoľniť svalové napätie a zlepšiť krvný obeh. Pre tých, ktorí preferujú exotickejší zážitok, ponúkame aj autentické thajské masáže, ktoré kombinujú techniky akupresúry a jogy na dosiahnutie hlbokej relaxácie. Naše masáže vás dokonale zbavia stresu a starostí, čím obnovia vašu vnútornú rovnováhu a prinesú pocit celkového uvoľnenia.

Klasické masáže

Hotel pod Zámkom v Bojniciach ponúka širokú škálu klasických masáží pre dokonalý relax a regeneráciu. Aromatická masáž využíva esenciálne oleje na uvoľnenie tela a mysle. Havajská masáž chrbta kombinuje rytmické pohyby a techniky na zmiernenie svalového napätia. Celotelová masáž zabezpečuje kompletné uvoľnenie celého tela, zatiaľ čo masáže chrbta, nôh, chodidiel, hlavy a šije sa zameriavajú na konkrétne oblasti pre špecifickú úľavu. Masáž s lávovými kameňmi využíva teplo a energiu kameňov na hlbokú relaxáciu a revitalizáciu svalov.

Thajské masáže

Hotel pod Zámkom v Bojniciach ponúka jedinečné thajské masáže, ktoré prinášajú harmóniu tela a mysle. Thajská olejová masáž spája tradičné thajské techniky s aromaterapeutickými olejmi pre hlbokú relaxáciu. Tradičná thajská masáž využíva tlakové body a strečing na obnovu energie a flexibility. Thajská olejová masáž šije, ramien a chrbta sa zameriava na uvoľnenie napätia v horných partiách tela. Thajská olejová masáž nôh a chodidiel prináša úľavu unaveným nohám a podporuje celkovú pohodu.

Fitness

Oddych

Pre milovníkov aktívneho životného štýlu sme pripravili plne vybavené fitness centrum. Naše zariadenie je vybavené modernými strojmi, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše fitness ciele. Či už preferujete kardio cvičenia, posilňovanie alebo funkčný tréning, nájdete u nás všetko, čo potrebujete.

Otváracie hodiny

Wellness a fitness centrum
14:00 - 22:00
Posledný vstup do wellness centra
21:00

Popis

Fitness centrum v Hoteli pod Zámkom ponúka moderné vybavenie pre intenzívne cvičenie a relaxáciu. Nájdete u nás širokú škálu fitness zariadení, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše fitness ciele. Naši profesionáli sú pripravení poskytnúť vám odborný prístup v príjemnom prostredí.

Cenník

Platný cenník klasických masáži
Stiahnuť