Gastronómia

 • Reštaurácia

  Hotelová reštaurácia ponúka svojim návštevníkom gurmánsky zážitok a jedlá svetovej gastronómie. Vaše chuťové poháriky si môžu pochutnať nielen na tradičných slovenských jedlách, ale aj na pokrmoch z medzinárodnej kuchyne.

  Popis

  Elegantne zariadená hotelová reštaurácia s kapacitou 120 osôb vám ponúka chutné a pestré á la carte menu pripravované z prvotriednych surovín. V reštaurácii servírujeme pre ubytovaných hostí bufetové raňajky a večere, kde si môžete vybrať z ponuky viaceré druhy mäsa, vegetariánske jedlá, čerstvé zeleninové šaláty a dezerty.

  A la carte lístok

  na stiahnutie
  Stiahnuť
 • Lobby bar #1

  Hotelový Lobby bar #1 je mladší súrodenec nášho originálneho Cocktail baru #1. Priestory baru sa nachádzajú vo vstupnej hale Hotela pod Zámkom a patrí k nim aj príjemná terasa.

  Popis

  Priamo v hale hotela si počas celého dňa môžete vychutnať kvalitnú kávu, čaje, vynikajúce kokteily a čerstvé limonády. Mimo priestorov baru Vás radi obslúžime aj na slnečnej terase s výhľadom na Bojnický zámok.

  Nápojový lístok

  na stiahnutie
  Stiahnuť
 • Cocktail bar #1

  Štýlový americký bar zariadený do 30. rokov minulého storočia vás zaujme nielen svojim jedinečným sortimentom, ale aj svojím nadčasovým dizajnom a veľkorysou kapacitou (cca 80 miest).

  Popis

  Štýlový americký bar zariadený do 30. rokov minulého storočia vás zaujme nielen svojim jedinečným sortimentom, ale aj svojím nadčasovým dizajnom a veľkorysou kapacitou (cca 80 miest). Hostia majú k dispozícii výber z množstva druhov spiritov, lahodných originálných cocktailov pripravených skutočnými profesionálmi. K baru patrí terasa s výhľadom na Bojnický zámok.

  Cocktail menu

  na stiahnutie
  Stiahnuť

  Vínna karta

  na stiahnutie
  Stiahnuť

  Spirit list

  na stiahnutie
  Stiahnuť