Domov

Hotel pod Zámkom


Náš hotel sa nachádza na námestí pod Bojnickým zámkom v prekrásnom a turisticky najvyhľadávanejšom kúpeľnom mestečku Slovenska – Bojniciach. Samozrejmosťou sú 100% služby, profesionálny personál. Dôraz na osobitné požiadavky našich hostí, aby mal každý pocit spokojnosti.

Nielen hotel samotný poskytuje komfort, ktorý spĺňa i tie najprísnejšie kritériá, ale aj okolie hotela ponúka veľa možností pre aktívny odpočinok a príťažlivý relax. Ponúkame možnosti príjemného posedenia a široký sortiment gastronomických špecialít domácej i medzinárodnej kuchyne.

Vyskúšajte náš Bar #1, lobby bar, reštaurácie, kaviareň a ďalšie posedenie. V Hoteli pod Zámkom nájdete 65 izieb. Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou (Vaňa, sprchový kút) a WC, chladničkou s minibarom, TV, WIFI. Centrálny trezor k dispozícií na recepcii, bezpečnostné schránky na vyžiadanie bez poplatku.

Pre váš kongres či konferenciu Vám v rámci hotela ponúkame konferenčné sály, rokovaciu miestnosť, bar, banketku, salónik a ďalšie variabilné priestory interiéru hotela pre 10 až 190 osôb. Klientom automaticky ponúkame k dispozícii audiovizuálnu techniku s premietaním na samostatné plátno, klimatizáciu a samozrejmosťou je tiež bezplatné wi-fi pripojenie.