Hotel pod zámkom v Bojniciach

Home / Hotel pod zámkom v Bojniciach

Povinnosti a zábava

Firemné eventy

Firemné eventy nie sú len o vzdelávaní a pracovných povinnostiach, ale aj o zábave. Práve na tú druhú časť sa vaši zamestnanci a kolegovia tešia najviac. Neformálne stretnutia pri poháriku, chutnej večeri či príjemnej hudbe vytvárajú ideálne prostredie na utuženie pracovných vzťahov.

Ale aj dojednanie biznisu s vašim obchodným partnerom. Hotel pod Zámkom vám pripraví firemný event na kľúč podľa vašich predstáv, na ktorý budú vaši kolegovia a obchodní partneri ešte dlho spomínať.

Priestory

Interiér a exteriér

Interiér a kapacita Hotela pod Zámkom je veľkorysá, preto si pre svoj firemný event môžete vybrať z niekoľkých miestností. V prípade väčšieho firemného eventu je vám k dispozícii kongresová sála s kapacitou až 200 osôb alebo hotelová reštaurácia s kapacitou 100 osôb. V prípade, že plánujete svojim kolegom či klientom dopriať naozaj originálny zážitok, odporúčame vám váš firemný event zrealizovať v Hotelovom Cocktail bare #1, ktorý je zariadený do 30. rokov minulého storočia. Jeho kapacita je 80 osôb a ponúkne vám nielen originálny interiér, ale najmä jedinečné cocktaily, ktoré uspokoja vaše chuťové poháriky. Súčasťou Cocktail baru #1 je aj príjemná terasa s výhľadom na Bojnický zámok, pódium využívané pri hudobnej produkcii, divadle či stand-up show a možnosť premietania.

Spoločenský večer

Dôležitý je pocit

Najdôležitejšou časťou vášho firemného eventu je spoločenský večer. Hostia si zapamätajú najmä to, ako sa s vami cítili, a tak je veľmi dôležité, aby ste im dopriali zábavu, originálny program, pohodou, jedinečnú gastronómiu a kvalitné drinky. Zverte váš spoločenský večer do našich rúk a my vám pripravíme podujatie na kľúč podľa vašich predstáv. Zabezpečíme pre vás vhodné hotelové priestory, spoločenský program, pripravíme vám gastronomický zážitok v podobe špeciálneho menu alebo degustačného menu a postaráme sa aj o váš pitný režim, ktorý môže pozostávať z degustácie vín, rumov, whisky či miešaných drinkov. Tí odvážnejší si môžu dokonca vyskúšať rolu barmana v rámci Master cocktail class – lekcie barmanstva, počas ktorej sa naučíte miešať drinky, dozviete sa niečo o ich histórii a, samozrejme, svoje vlastnoručne vyrobené cocktaily aj ochutnáte.

Ubytovanie

Súkromné parkovisko

Hotel pod Zámkom ponúka svojim klientom 65 izieb s celkovou kapacitou 149 osôb. K dispozícii sú tri exkluzívne apartmány (Pracovný apartmán, Kráľovský apartmán, Svadobný apartmán), ktoré svojim originálnym interiérom a vybavením ulahodia aj náročnejším klientom. Každá izba je vybavená televíziou, minibarom, kúpeľňou s WC a k dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie. K hotelu patrí súkromné parkovisko s kapacitou 50 miest pre osobné automobily + 2 autobusy, ktoré je situované do vnútorného areálu Hotela pod Zámkom.

Služby

Regenerácia a relax

Po náročnom pracovnom dni je tým najlepším spôsobom, ako regenerovať telo i myseľ, návšteva hotelového wellness centra. Naša oáza pokoja vám ponúka príjemné prostredie na relax alebo aktívny oddych v hotelovom fitness centre. V hotelovom wellness centre je hosťom k dispozícii krytý bazén, whirlpool, sauny, ochladzovací bazén a možnosť objednať si príjemnú masáž, pri ktorej si dokonale oddýchnete. Hotel pod Zámkom ponúka svojim hosťom aj zážitok v podobe svetovej gastronómie v hotelovej reštaurácii, ale aj originálne drinky v nočnom hotelovom Cocktail bare #1. Počas dňa je hosťom k dispozícii hotelový Lobby bar #1 s terasou situovanou priamo pod Bojnický zámok, v ktorom si môžete pochutiť na kvalitnej káve, domácich dezertoch alebo skvelých snackoch.

Dostupnosť

Jedinečná poloha

Malé kúpeľné mestečko Bojnice sa nachádza v centre hornej Nitry a od okresného mesta Prievidza je vzdialené len približne 3 km. Hotel pod Zámkom nájdete vďaka svojej top lokalite veľmi rýchlo – nachádza sa priamo pod čarovným Bojnickým zámkom v srdci historického námestia Bojníc. Hostia z Bratislavy sú od Bojníc vzdialení približne 180 km, z Banskej Bystrice 80 kmz Košíc približne 290 km. Jedinečná poloha Hotela pod Zámkom zaručuje našim hosťom pohodlný a rýchly prístup k všetkým miestnym atrakciám ako je Bojnický zámok, Národná zoologická záhrada Bojnice, vyhliadková veža či bojnické kúpele.

Informujte sa o voľnom termíne

Kontakt pre skupinové rezervácie
marketing@hotelpodzamkom.sk
+421 904 928 787