Hotel pod zámkom v Bojniciach

Home / Hotel pod zámkom v Bojniciach

O nás

Na skok od Bojnického zámku

Reštaurácia & Bary

Svetová gastronómia a originálne drinky

65 izieb & Apartmány

Komfort, pokoj, odpočinok, wellness

Vlastné parkovanie

Pre 50 osobných áut a 2 autobusy

Kongresové priestory

Konferencia, team building či firemný event

Hotel pod Zámkom sa nachádza priamo pod Bojnickým zámkom v prekrásnom a turisticky najvyhľadávanejšom kúpeľnom meste v Bojniciach. Svojou skvelou polohou v srdci Bojníc je hotel v centre diania a je len na skok od Bojnického zámku, zoologickej záhrady, kúpaliska, kúpeľov či Múzea praveku.

Hotel poskytuje hosťom komfort, pokoj, ale aj možnosť aktívneho odpočinku či gastronomický zážitok. Pre klientov je k dispozícii hotelová reštaurácia, svetová gastronómia, hotelový denný Lobby bar #1 či večerný Cocktail bar #1, ktorý vás omámi jedinečnými drinkami a svojou originalitou. Súčasťou hotela je aj wellness centrum so saunami, bazénom, vírivkou, fitness a možnosťou masáží.

Ubytovanie v hoteli

Komfortne zariadené izby

Pre hostí je pripravených 65 izieb, pričom každá z nich je vybavená samostatnou kúpeľňou a WC, chladničkou s minibarom, TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Pre hostí je dostupný aj špeciálny Pracovný apartmán, originálny Kráľovský apartmán a romantický Svadobný apartmán. Na recepcii je pre hostí k dispozícii centrálny trezor a bezpečnostné schránky. Hotel disponuje s vlastným parkovaním pre 50 osobných áut a 2 autobusy. Ubytovaní hostia môžu využiť služby hotela, medzi ktoré vynikajúca hotelová reštaurácia s bohatým Á la carte menu, originálny Cocktail bar #1 s nápaditými vlastnými drinkami, nový Lobby bar #1 s terasou priamo pod Bojnickým zámkom, ale k dispozícii je aj hotelové wellness centrum, ktoré vám ponúka oázu pokoja. 

Kongresy & firemné eventy

Skvelé miesto pre váš biznis

Priestory pre firemné stretnutia

Hotel pod Zámkom je skvelým miestom pre váš biznis a obchodných partnerov. Pre váš kongres, konferenciu, team building či firemný event vám ponúkame konferenčné sály, rokovaciu miestnosť, priestory hotelového baru, banketku (separátnu časť reštaurácie), salónik a ďalšie variabilné priestory interiéru hotela pre 10 až 200 osôb. Klientom automaticky ponúkame audiovizuálnu techniku s premietaním na samostatné plátno, klimatizáciu a samozrejmosťou je tiež bezplatné Wi-Fi pripojenie. Pomôžeme vám pripraviť dokonalý kongres, firemný event, obchodné stretnutie alebo teambuilding. Radi budeme súčasťou vášho úspešného biznisu. 

Izby

Rezervácia