Hotel pod zámkom v Bojniciach

Home / Hotel pod zámkom v Bojniciach

 

 

 

Investícia do budúcnosti

Teambuildingy

 

Nie je nič lepšie, ako vydarený teambuilding, ktorý zlepší kolegiálne vzťahy. Buďte aj vy tým najlepším šéfom a doprajte svojim kolegom kreatívny teambuilding v Hoteli pod Zámkom.

Pripravte sa na dávku smiechu, skvelé zážitky a lepšie kolegiálne vzťahy. Kvalitný teambuilding je tá najlepšia investícia do vašich zamestnancov.

Master cocktail class

Lekcia barmanstva

Staňte sa na chvíľu profesionálnym barmanom a namiešajte si svoj obľúbený cocktail. Presne o tom je lekcia Master cocktail class, ktorá vás naučí miešať drinky, rozoznávať ingrediencie a navyše sa popritom dozviete zaujímavé príbehy z histórie populárnych cocktailov. Hodinu barmanstva realizujeme najradšej v priestoroch nášho hotelového Cocktail baru #1, ale v prípade záujmu prídeme za vami kamkoľvek. Ideálny počet ľudí na jednu lekciu Master cocktail class je 15 osôb – vtedy má každý hosť dostatočný priestor objaviť v sebe talent nádejného barmana. Lekcia trvá približne 90 min. a počas tejto doby hostia sledujú umenie profesionálnych barmanov, miešajú si vlastné drinky, ochutnávajú cocktaily, ktoré si sami pripravili a hlavne sa zabávajú na „šikovnosti“ svojich kolegov.

Grilovačka v Lobby bare #1

Originalita

Grilovačka priamo pod Bojnickým zámkom? Tak tomu sa povie originálny teambuilding! V prípade, že chcete na svojich kolegov urobiť dojem, pozvite ich na skvelú grilovačku do Hotela pod Zámkom. Grilovanie prebieha na terase Lobby baru #1, ktorá sa nachádza priamo pod Bojnickým zámkom. Okrem výborného jedla si môžete vychutnať originálne cocktaily, ovocné šťavy, domáce limonády, domáce dezerty a tú pravú atmosféru vám dotvorí vôňa rozpáleného grilu. Pokiaľ budete mať s kolegami chuť pokračovať v debatách pri dobrom drinku, k dispozícii je vám hotelový nočný Cocktail bar #1, ktorý vám ponúkne zážitok sám o sebe.

Teambuilding v hotelovom wellness

Aktívny oddych

Hotel pod Zámkom vám ponúka pestré možnosti pre relax, zábavu i aktívny oddych. Teambuilding v hotelovom wellness centre urobí na vašich kolegov dojem, ktorí určite ocenia dávku oddychu a načerpajú energiu do ďalších pracovných dní. Ak hľadáte oázu pokoja na zregenerovanie tela i mysle, hotelové wellness centrum vás dokonale zbaví stresu a navyše nadviažete priateľskejšie vzťahy so svojimi kolegami. K dispozícii je krytý bazén, vírivá masážna vaňa whirlpool, sauny, ochladzovací bazén, posilňovňa a masáže. Hotelové wellness centrum si za poplatok môžete rezervovať iba pre vás a vašich kolegov, a tak budete mať súkromie a priestor na neformálne rozhovory.

Informujte sa o voľnom termíne

Kontakt pre skupinové rezervácie
marketing@hotelpodzamkom.sk
+421 904 928 787