Hotel pod zámkom v Bojniciach

Home / Hotel pod zámkom v Bojniciach

Biznis a rokovania

Kongresové priestory

Hotel pod Zámkom je ideálnym miestom pre biznis a obchodných partnerov. Pre váš kongres, konferenciu, team building či firemný event ponúka hotel konferenčnú sálu, rokovaciu miestnosť, priestory hotelového baru a reštaurácie.

Ďalej banketku (separátnu časť reštaurácie), salónik a ďalšie variabilné priestory interiéru hotela pre 10 až 200 osôb. Klientom je k dispozícii audiovizuálna technika s premietaním na samostatné plátno, klimatizácia a samozrejmosťou je tiež bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Kongresová sála

Priestranná miestnosť

Kongres, konferencia, pracovný míting či spoločenské podujatie s väčším počtom osôb si vyžaduje dostatočne priestrannú miestnosť, v ktorej sa budú hostia cítiť pohodlne. Ideálnym riešením je hotelová kongresová sála, ktorá pri kino sedení ponúka kapacitu až 200 osôb, pri type sedenia „U“ a pri školskom sedení približne 100 osôb. Kongresová sála sa nachádza na prvom poschodí hotela a je vybavená modernou technikou, ktorá zabezpečí bezproblémový a komfortný priebeh vášho podujatia. Medzi vybavenie kongresovej sály patrí klimatizácia, Wi-Fi pripojenie, ozvučenie, televízne obrazovky, rečnícky pult, plátno s data projektorom a regulovateľné osvetlenie.

Červený salónik

Pracovné stretnutia

Kapacitne menšia, no dizajnovo zaujímavá miestnosť je hotelový Červený salónik, ktorý pri kino sedení ponúka kapacitu 50 osôb, pri  type sedenia „U“ a pri školskom sedení približne 30 osôb. Ako už predpovedá názov, Červený salónik sa nesie v tónoch červenej farby, ktorá symbolizuje dynamiku, vytrvalosť a životaschopnosť. Práve preto bude Červený salónik skvelým prostredím pre vaše pracovné stretnutie, školenie, prednášku či v prípade potreby sa môže využiť aj ako miesto pre váš coffee break. 

Banketová miestnosť

Pracovný obed

Banketová miestnosť, tzv. banketka, je separátna časť reštaurácie, ktorá pri kino sedení a type sedenia „U“ ponúka kapacitu 30 osôb, pri školskom sedení 20 osôb. Banketka je ideálna pre pracovné stretnutia, team buildingy, pracovné obedy alebo menšie spoločenské podujatia. Jej výhodou je bezprostredná blízkosť k reštaurácii a k terase hotela, ktorá je situovaná do vnútorného areálu Hotela pod Zámkom.

Coffee break

Neformálne rozhovory

Výrazným prvkom vášho kongresu je vyvážený kvalitný coffee break, ktorý medzi pracovnými blokmi zohráva dôležitú úlohu. Počas krátkych prestávok na občerstvenie totiž prebiehajú tie najdôležitejšie neformálne rozhovory a je dôležité, aby sa v tomto čase vaši hostia cítili komfortne. Preto je podstatné ponúknuť im kvalitné jedlo a pitný režim, aby nabrali dostatočnú dávku energiu na ďalší priebeh podujatia. K dispozícii sú rôzne typy coffee breaku, je len na vás, ktoré menu si vyberiete. Pozrite si našu ponuku a cenník.

Ubytovanie

Exkluzívne apartmány

Hotel pod Zámkom ponúka svojim klientom 65 izieb s celkovou kapacitou 149 osôb. K dispozícii sú tri exkluzívne apartmány (Pracovný apartmán, Kráľovský apartmán, Svadobný apartmán), ktoré svojim originálnym interiérom a vybavením ulahodia aj náročnejším klientom. Každá izba je vybavená televíziou, minibarom, kúpeľňou s WC a k dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie. K hotelu patrí súkromné parkovisko s kapacitou 50 miest pre osobné automobily + 2 autobusy, ktoré je situované do vnútorného areálu Hotela pod Zámkom.

Služby

Regenerácia

Po náročnom pracovnom dni je tým najlepším spôsobom, ako regenerovať telo i myseľ, návšteva hotelového wellness centra. Naša oáza pokoja vám ponúka príjemné prostredie na relax alebo aktívny oddych v hotelovom fitness centre. V hotelovom wellness centre je hosťom k dispozícii krytý bazén, whirlpool, sauny, ochladzovací bazén a možnosť objednať si príjemnú masáž, pri ktorej si dokonale oddýchnete. Hotel pod Zámkom ponúka svojim hosťom aj zážitok v podobe svetovej gastronómie v hotelovej reštaurácii, ale aj originálne drinky v nočnom hotelovom Cocktail bare #1, ktorý je zariadený v 30. rokoch minulého storočia. Počas dňa je hosťom k dispozícii hotelový Lobby bar #1 s terasou situovanou priamo pod Bojnický zámok, v ktorom si môžete pochutiť na kvalitnej káve, domácich dezertoch alebo skvelých snackoch.

Spoločenský event na kľúč

Špeciálne menu

Dokonalým zavŕšením vášho kongresu je príjemný spoločenský večer, ktorý vám s radosťou pripravíme na kľúč. Zabezpečíme pre vás vhodné hotelové priestory, spoločenský program podľa vašich predstáv, pripravíme vám gastronomický zážitok v podobe špeciálneho menu alebo degustačného menu a postaráme sa aj o váš pitný režim, ktorý môže pozostávať z degustácie vín, rumov, whisky či miešaných drinkov. Tí odvážnejší si môžu dokonca vyskúšať rolu barmana v rámci Master cocktail class – lekcie barmanstva, počas ktorej sa naučíte miešať drinky, dozviete sa niečo o ich histórii a, samozrejme, svoje vlastnoručne vyrobené cocktaily aj ochutnáte. 

Dostupnosť

Top lokalita

Malé kúpeľné mestečko Bojnice sa nachádza v centre hornej Nitry a od okresného mesta Prievidza je vzdialené len približne 3 km. Hotel pod Zámkom nájdete vďaka svojej top lokalite veľmi rýchlo – nachádza sa priamo pod čarovným Bojnickým zámkom v srdci historického námestia Bojníc. Hostia z Bratislavy sú od Bojníc vzdialení približne 180 km, z Banskej Bystrice 80 kmz Košíc približne 290 km. Jedinečná poloha Hotela pod Zámkom zaručuje našim hosťom pohodlný a rýchly prístup k všetkým miestnym atrakciám ako je Bojnický zámok, Národná zoologická záhrada Bojnice, výhliadková veža či bojnické kúpele.

Informujte sa o voľnom termíne

Kontakt pre skupinové rezervácie
marketing@hotelpodzamkom.sk
+421 904 928 787