Svadby v Hoteli pod Zámkom v Bojniciach

Home / Svadby v Hoteli pod Zámkom v Bojniciach

Luxus

Štýlový svadobný deň

Reštaurácia & Bary

Svetová gastronómia a originálne drinky

65 izieb & Apartmány

Komfort, pokoj, odpočinok, wellness

Vlastné parkovanie

Pre 50 osobných áut a 2 autobusy

All inclusive služby

Zabezpečíme všetko k vašej dokonalej svadbe

Svadba je jeden z najkrajších momentov zamilovaného páru. Ide o magický deň, ktorý si snúbenci zapamätajú navždy, a práve preto túžime po tom, aby bol každý detail vášho veľkého dňa dokonalý. Záleží nám na tom, aby ste prežili čarovný svadobný deň plný jedinečných okamihov, na ktoré budete s láskou spomínať. 

S radosťou vám pomôžeme s prípravou dokonalej rozprávkovej svadby pod Bojnickým zámkom. Príďte k nám osláviť vašu lásku, čakajú na vás nezabudnuteľné momenty, romantické prostredie, čarovné Bojnice, ochotný a profesionálny tím Hotela pod Zámkom, ktorý vám pripraví ten najkrajší svadobný deň, aký si len môžete priať.

Svadobný obrad

Najdôležitejšie Áno

Najdôležitejšie áno vášho života si môžete povedať aj v Hoteli pod Zámkom v srdci malebných Bojníc. Svadobný obrad realizujeme aj v priestoroch nášho hotela, a to v interiéri (priestory reštaurácie alebo kongresovej sály) alebo v exteriéri (terasa reštaurácie v areáli hotela). Vtedy sa naše hotelové priestory premenia na romantickú svadobnú sieň, ktorá dodá vášmu svadobnému dňu punc elegancie. Po svadobnom obrade v hoteli sa môžete priamo presunúť do hotelových priestorov, ktoré už budú pripravené pre svadobnú hostinu. Ušetríte tak čas, ktorý by bol potrebný na presun hostí a využijete tak každú minútu vášho dňa „D“ naplno. Tento variant svadobného obradu je ideálnym riešením pre snúbencov, ktorí túžia mať všetko pod jednou strechou. Informujte sa o voľnom termíne už teraz a naplánujeme vám ten najkrajší svadobný deň.

Svadobná hostina

Viac ako vysnívaná svadba

Priestory pre vašu svadobnú hostinu sú veľkorysé. K dispozícii je hotelová reštaurácia s kapacitou 100 osôb, ktorej súčasťou je separátny salónik (tzv. banketka) s kapacitou 20 osôb a vonkajšia terasa s kapacitou 30 osôb. Banketka je vhodná ako foto kútik, detský kútik alebo oddychová chill zóna. Túžime po tom, aby bola vaša svadba čarovná, a preto s vami naplánujeme každý detail. Zostavíme vám lahodné svadobné menu, poradíme vám s výberom hudby, výzdobou, svadobným moderátorom, fotografom, zabezpečíme animátorov a splníme vám každé jedno želanie. Jednoducho, pripravíme vám svadbu na kľúč podľa vašich predstáv, ktorá bude spoločenskou udalosťou roka. Doprajte sebe aj svojim blízkym jedinečný zážitok, ku ktorému sa budete v spomienkach vracať celý život. Rozprávková svadba priamo pod Bojnickým zámkom je snom každej nevesty a my vám túto túžbu s radosťou splníme.

Svadobné fotenie

Romantické miesta

Svadobný deň je plný emócií a silných momentov, ktoré pretrvajú aj vďaka originálnym svadobným fotografiám. Priestory Hotela pod Zámkom sú ako stvorené pre vaše svadobné fotenie. K dispozícii je Svadobný apartmán s nádychom krémovej a zlatej farby, Kráľovský apartmán ako z rozprávky, priestory elegantnej hotelovej reštaurácie alebo jedinečný Cocktail bar #1, ktorý je zariadený v štýle 30. rokov minulého storočia. Navyše, z Hotela pod Zámkom je to už len na skok k romantickému Bojnickému zámku, ktorý vám ponúka nádhernú scenériu a zážitok počas vášho svadobného fotenia. Príďte si po tie najkrajšie svadobné fotografie do Hotela pod Zámkom a doprajte si zážitkové fotenie, ktoré naštartuje váš dokonalý svadobný deň.  

Svadobný apartmán

Súčasť dokonalej svadby

Súčasťou dokonalej svadby v Hoteli pod Zámkom je aj romantický Svadobný apartmán, ktorý je novomanželom k dispozícii nielen počas svadobnej noci, ale rezervovať si ho môžete aj samostatne na svadobné fotenie a prípravy. Svadobný apartmán dostanú novomanželia, ktorí sa rozhodli svoj svadobný deň zveriť do našich rúk, grátis ako svadobný dar od Hotela pod Zámkom. Izba je vybavená kúpeľňou, toaletou, chladničkou s minibarom, TV a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie. Apartmán je zariadený v zlatých a krémových farbách a vďaka jeho elegancii sa v ňom budú novomanželia cítiť ako v skutočnej rozprávke. Záleží na každom detaile, a preto je aj miesto vašej svadobnej noci dôležité. V našom Svadobnom apartmáne zažijete tú najromantickejšiu svadobnú noc, akú si môžete priať. Budete sa cítiť ako kráľ a kráľovná!

Ubytovanie

Všetko pod jednou strechou

Potrebujete pre vašich hostí ubytovanie? Pre nás žiadny problém! Svadbou v Hoteli pod Zámkom máte všetko pod jednou strechou. Navyše, na druhý deň si s vašimi hosťami môžete dať spoločné raňajky a prebrať úsmevné momenty z vášho svadobného dňa. V hoteli je k dispozícii 65 izieb, pričom každá z nich je vybavená samostatnou kúpeľňou a WC, chladničkou s minibarom, TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Pre hostí je dostupný aj špeciálny Pracovný apartmán, originálny Kráľovský apartmán a pre novomanželov romantický Svadobný apartmán. Na recepcii je k dispozícii centrálny trezor a bezpečnostné schránky. Hotel disponuje s vlastným parkovaním pre 50 osobných áut a 2 autobusy.

Informujte sa o voľnom termíne

Kontakt
marketing@hotelpodzamkom.sk
+421 904 928 787